Siparişiniz başarıyla alındığında kredi kartı ödemelerinde banka onay verdiğinde, banka havalesinde ise tarafımıza ulaşan ödeme bildirim formu kontrolleri sonrasında ürününüz onaylanır. Onaylanan ürün ekibimiz tarafından özenle paketlenerek kargoya teslim edilir. Kargodan alınan takip numarası tarafınıza iletilir.

Belirtilen adreste herhangi bir hata olması durumunda teslimatı gerçekleşmeyen ürünlerin bilgilendirmesi tarafınıza iletişim bilgileri yoluyla aktarılır. Sipariş süresince iletişim kanallarınızı kontrol etmeniz önemle rica olunur.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyid edilmektedir.

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

Teslimat Yöntemi

Kullanıcı teslimat yöntemi olarak 2 farklı yolu seçebilir. Sipariş ettiği ürünleri şirketimizden teslim alabileceği gibi kargo ile de talep edebilir. Şirketimizden alacağınız ürünleri 1 gün önceden bildirdiğiniz taktirde hazırlanır ve teslim için bekletilir. Kargo ile istediğiniz ürünlerin, ürüne göre kargo ücreti ödemeniz gerekebilir. Bu tür bilgilendirmeler ilgili ürünün sayfasında gözükür. Dilerseniz sitemizin en üstünde bulunan numaralardan da sorabilirsiniz.

Teslimat Bilgileri ile ilgili aklınıza takılan her soruyu sitemizin en üstünde bulunan numaralardan sorabilirsiniz.